SAĞLIKLI VE
LEZZET DOLU
BİR YAŞAM
Clara Seren Amram
Kitaplar
Sağlıklı Yemekler Mutlu Çocuklar
Sağlıklı Yemekler Mutlu Çocuklar

Sağlıklı çocuklar büyüyüp mutlu yetişkinler olurlar.

Clara Serem Amram'dan her çocuğun çok seveceği , sağlıklı beslenmeyi gerçek bir eğlenceye dönüştüren doğal, lezzetli, pratik tarifler.

 
Gökkuşağından Lezzetler

Gökkuşağından Lezzetler

"GÖKKUŞAĞINDAN LEZZETLER"... Bu yeni kitabımı yazarken amacım okuyanlara hergün bir GÖKKUŞAĞI yemeleri için ilham verip motive etmekti! Herkesi daha sağlıklı olmaya, ama yine de nefis şeyler yemeye teşvik etmeyi istiyorum. "Herkesi" diyorum, çünkü yaşınız kaç olursa olsun en iyi şekilde hissedip en güzel şekilde görünmeye, sağlıklı, fit ve enerjik olmaya ihtiyacınız vardır. Bu nedenle, sağlıklı beslenme, dengeli yaşam tarzının en belirgin olgularından birisidir. Ağzımıza koyduğumuz her lokma yiyecek vücudumuzun, kaslarımızın ve kemiklerimizin bir parçası olur. Bu tıpkı evlerimizi temiz tutmaya çalışırken gösterdiğimiz emekle benzeşir. Aynı çabayı, vücutlarımız, yani ruhlarımızın evi, için de sarf etmeliyiz.

Devamı...
 
Sağlık ve Lezzet Dolu Bir Yaşam

Sağlık ve Lezzet Dolu Bir Yaşam

Arkadaşlarım ve ailem, yıllardır keşfetmekten ve pişirmekten keyif aldığım sağlıklı ve lezzetli yemeklerin tariflerini yazmamı istediler. Onlara yapacağım diye hep söz verdim ama gerçekten oturup başlayacak zamanı hiç bulamadım, ta ki...

Clarita's Way adlı kitabıma 2006 yılında, sağ ayağımdaki bir incinme yüzünden hayata biraz mola verip evde oturmak zorunda kaldığım bir dönemde başladım. Bu zorunlu mola kendi kişisel gelişimim açısından benim için eşsiz bir fırsata dönüştü. Ayrıca, sonunda biraz durulup bu kitabı yazmaya konsantre olmamı da sağladı.

Devamı...